Prečo by ste si mali vybrať práve AUTOŠKOLU SASARAK ?

Lebo Vám ponúkame to, čo nie v každej autoškole nájdete:

NAŠE SKÚSENOSTI a KVALITNÝ VÝCVIK

SKÚSENOSTI

Sme rodinnou firmou od roku 2002, ktorá má bohaté skúsenosti v tejto oblasti. Keďže sme sa rokmi vypracovali na úspešnú autoškolu v Prešove, vieme že to robíme správne. Stále sa snažíme pre Vás vytvoriť efektívny a úspešný výcvik vo vedení motorového vozidla. Vieme, že sa Vám inštruktor počas kurzu musí dostatočne venovať. Preto u nás budete jazdiť s jedným inštruktorom, ktorého si vyberiete na celý kurz. Ten Vás bude dobre poznať, kde máte nedostatky a čo bude treba viac precvičiť.

ZÁRUKA  KVALITY

V našej autoškole vieme prispôsobiť dĺžku trvania kurzu Vaším požiadavkám a to aj dodržať. Tak isto sa nestane, aby ste pred jazdou na inštruktora dlho čakali, alebo že vôbec nepríde. Čas a miesto stretnutia na jazdu je vždy na vzájomnej dohode s inštruktorom.

U nás budete mať autotrenažér 4 hodiny a autocvičisko 4 hodiny, takže keď pôjdete do premávky nebudete mať až taký stres, lebo budete už na auto zvyknutý. Po nadobudnutí základnej zručnosti v ovládaní vozidla a orientácií v nenáročnej premávke sa výcvik v našej autoškole orientuje na zvládnutie riadenia motorového vozidla v meste Prešov a tak tiež na parkovanie v počte hodín 30.

Ako jediná autoškola v Prešove uskutočňujeme výcvik aj jazdou na diaľnici vrátane prejazdu tunelom Branisko.

Autoškola Sasarák

inštalovať
×